top of page

Klavírista na svatbu

Unikátně nabízím multižánrové programy. Vybírat můžete z repertoáru více než 100 skladeb, které zahrnují jak klasickou, tak i současnou a filmovou hudbu. Můžeme tak sestavit program přímo pro vás a v případě speciálního přání na konkrétní skladbu se ji naučit.

Elektrické piano a jeho převoz je v ceně.

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář níže.

Ceny svatby včetně elektrického piana je od 10 000 Kč 

IMG_4723.JPG

Dokonalá svatba

Dokonalá svatba? Živý klavír bude na vaší svatbě neopakovatelným zážitkem s jedinečnou atmosférou. Stovky odehraných koncertů přes svatby, až po luxusní eventy značek Prada, Valentino, či Boss. Přes 10 let mám zkušenosti jako ambassador značky PETROF. Pro více informací si můžete rozkliknout a přečíst nový článek ve Forbes, pustit klavírní skladby na mém Instagramu, či portálu Youtube. Pro zaslání repertoáru prosím vyplňte nezávazný poptávkový formulář. 

Klavír na svatbu

Nabízím možnost přivést klavír přímo do vašeho svatebního prostoru. Můžete si vybrat mezi květinovým klavírem, klasickým akustickým klavírem nebo luxusním křídlem od renomované značky PETROF. A co víc, mohu přizpůsobit barvu nástroje vašim představám tak, aby skvěle ladila s celkovým designem vaší svatby.

Příchod hostů, obřad, či slavnostní oběd. I hodina hraní lze efektivně rozložit na celý den svatby.

_MG_5767 4_edited.jpg
IMG_8955.jpg

Jan Vesely & Terezie Kovalová (klavír & violoncello)

Spolupracuji s Terezií Kovalovou, žádanou českou violoncellistkou.

V kombinaci našich dvou strunných nástrojů dosáhneme intenzivní a intimní atmosféry, která bude rezonovat s vašimi emocemi v ten nejvýznamnější okamžik vašeho života.

Ukázka naší společné tvorby

Jan Vesely & KJ Sax
(klavír & saxofon)

Chcete energickou show? Hudbu pro Vás mohu zajistit nejen na obřad, či svatební oběd, ale i na afterparty, kde mohu vystoupit společně se saxofonistkou KJ Sax. Společně jsme schopni završit Vaší svatbu obrovskou dávkou energie.

Ukázka naší společné tvorby

Facetune_13-05-2023-17-10-23.heic

Nezávazný poptávkový formulář

Máte zájem? Vyplňte poptávkový formulář.

Kde jste se o mně dozvěděli?
Děkuji Vám za poptávku, brzy se ozvu.
bottom of page