top of page
211008_JAN VESELY_COLOURS_33_edited.jpg

Klavírista na svatbu

Unikátně nabízím multižánrové programy. Vybírat můžete z repertoáru více než 60 skladeb, které zahrnují jak klasickou, tak i současnou a filmovou hudbu. Můžeme tak dohromady sestavit program přímo pro vás, který bude zahrnovat romantické skladby od Bacha, ale stylové moderní singly od The Weeknd či od Queenů a vše doplnit o oblíbené soundtracky z vašich oblíbených filmů, ať už jde o Bella Ciao z Money Heist či ikonickou znělku z Game of Thrones. A v případě speciálního přání na konkrétní skladbu, která je pro vás důležitá, není ani problém připravit si ji mimo repertoár.

IMG_1660.JPG

Květinový klavír

Vytvořte jedinečnou atmosféru na vaší svatbě s květinovým klavírem - jako jediný klavírista v České republice vám mohu zařídit exkluzivní elektrický klavír s romantickou květinovou konstrukcí.

Květinový klavír bude na vaší svatbě neopakovatelný estetický prvek, spojující kvalitní hudební projev s vizuálním ohromením u kterého si rovnou můžete udělat svatební fotky.

Ukázka květinového klavíru

Klavír na svatbu

Nabízím možnost přivést klavír přímo do vašeho svatebního prostoru. Můžete si vybrat mezi květinovým klavírem, klasickým akustickým klavírem nebo luxusním křídlem od renomované značky PETROF. A co víc, mohu přizpůsobit barvu nástroje vašim představám tak, aby skvěle ladila s celkovým designem vaší svatby.

_MG_5767 4_edited.jpg
IMG_8955.jpg

Jan Vesely & Terezie Kovalová (klavír & violoncello)

Spolupracuji s Terezií Kovalovou, nejžádanější českou violoncellistkou.

V kombinaci našich dvou strunných nástrojů dosáhneme intenzivní a intimní atmosféry, která bude rezonovat s vašimi emocemi v ten nejvýznamnější okamžik vašeho života.

Ukázka naší společné tvorby

Jan Vesely & KJ Sax
(klavír & saxofon)

Chcete energickou show? Hudbu pro Vás mohu zajistit nejen na obřad, či svatební oběd, ale i na afterparty, kde mohu vystoupit společně se saxofonistkou KJ Sax. Společně jsme schopni završit Vaší svatbu obrovskou dávkou energie.

Ukázka naší společné tvorby

Facetune_13-05-2023-17-10-23.heic

Nezávazný poptávkový formulář

Máte zájem? Vyplňte poptávkový formulář.

V případě naléhavé záležitosti kontaktujte mou manažerku manažerku Anetu Hüblovou na čísle 728 669 669 nebo na e-mail info@janveselmusic.com.

Kde jste se o mně dozvěděli?
Děkuji Vám za poptávku, brzy se ozvu.
bottom of page