top of page
211008_JAN VESELY_COLOURS_33_edited.jpg

Klavírista na svatbu

Unikátně nabízím multižánrové programy. Vybírat můžete z repertoáru více než 60 skladeb, které zahrnují jak klasickou, tak i současnou a filmovou hudbu. Můžeme tak dohromady sestavit program přímo pro vás, který bude zahrnovat romantické skladby od Bacha, ale stylové moderní singly od The Weeknd či od Queenů a vše doplnit o oblíbené soundtracky z vašich oblíbených filmů, ať už jde o Bella Ciao z Money Heist či ikonickou znělku z Game of Thrones. A v případě speciálního přání na konkrétní skladbu, která je pro vás důležitá, není ani problém připravit si ji mimo repertoár.

IMG_1660.JPG

Květinový klavír

Protože vše tkví v detailech, jako jediný klavírista v České republice pro vás mohu zařídit i unikátní elektrický klavír s romantickou květinovou konstrukcí.

Klavír na svatbu

Pokud máte pro svatbu vybrané místo, kde není klavír, mohu přivést mimo květinového klavíru i klasický akustický klavír či křídlo luxusní značky PETROF. Dokonce dle barvy vašeho výběru, ať vše krásně ladí s vaším prostorem.

_MG_5767 4_edited.jpg
IMG_8955.jpg

Jan Vesely & Terezie Kovalová (klavír & violoncello)

Spolupracuji i s Terezií Kovalovou, nejžádanější českou violoncellistkou, se kterou můžeme přijet na svatbu společně jako duo. Kombinací dvou strunných nástrojů dokážeme vytvořit strhující velkolepou, ale i intimní atmosféru plnou emocí.

Jan Vesely & KJ Sax
(klavír & saxofon)

Chcete energickou show? Hudbu pro Vás mohu zajistit nejen na obřad, či svatební oběd, ale i na afterparty, kde mohu vystoupit i společně se saxofonistkou KJ Sax. Společně jsme schopni završit Vaší svatbu obrovskou dávkou energie.

Facetune_13-05-2023-17-10-23.heic

Kontakt

Pokud máte zájem o hraní na Vaší svatbě, budeme rádi za kontaktování skrze email info@janveselymusic.com, či na telefonní číslo manažerce Anetě Hüblové 728 669 669, kde s ní vše můžete doladit osobně.

bottom of page